Lázně Luhačovice - ubytování – boutique hotel Vládní vila na Facebooku

Vítá Vás boutique hotel Vládní vila,
vítají Vás lázně Luhačovice !!

Lázně Luhačovice – ubytování – boutique hotel Vládní vila Lázně Luhačovice – ubytování – boutique hotel Vládní vila Lázně Luhačovice – ubytování – boutique hotel Vládní vila Lázně Luhačovice – ubytování – boutique hotel Vládní vila
Hotel Vládní vila Luhačovice
Adresa: Leoše Janáčka 270
763 26 Luhačovice
(směr Pozlovice)
Mobil: +420 – 722 927 927
E-mail: info@vila-luhacovice.cz
IČ: 657 92 050
GPS info: 49°6'43.076"N
17°45'55.271"E
Mapka: ukaž na www.mapy.cz

Ceník ubytování
boutique hotelu Vládní vila, Luhačovice

Typ pokoje / služba Cena
Apartmá - VIP / retro - hlavní ložnice s dvoulůžkem a balkonem 1.patro 2.500 Kč
Apartmá – druhá ložnice bez balkonu Twin (lůžka za sebou) 1.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj VIP / retro s balkonem 1.patro 2.100 Kč
Pokoj classic v podkroví (střešní okna) 2.patro 1.600 Kč
Pokoj classic se samostatným vchodem v depandance (součást vily) 1.700 Kč
Pokoj classic 2.patro 1.700 Kč
Třílůžkový pokoj classic 2.patro 1.900 Kč
Víkendový příplatek , sváteční termín 500 Kč
Další osoba (od 3 let věku) na vlastním lůžku vč. snídaní (jen po dohodě) 600 Kč
Dítě do 3 let vč. snídaní na lůžku rodičů / v dětské postýlce (jen po dohodě) 300 Kč
Pes - jen po předchozí dohodě a výhradně na pokoji classic v depandance 200 Kč
Možnost dokoupení polopenze - cena za osobu / den 160 Kč
Možnost dokoupení vstupu na Plovárnu - cena za osobu / 2 hod. 150 Kč

 

Celková kapacita je 15 lůžek v 6 pokojích. Více informací na recepci.

  • Ceny ubytování jsou uvedeny za pokoj a noc pro 2 osoby včetně hotelové snídaně formou studeného i teplého bufetu.
  • Ubytovací poplatky města Luhačovice nejsou součástí ceny za ubytování.
  • Recepce přijímá objednávky pro pobyt od dvou nocí. Po dohodě je možné i ubytování na jednu noc za příplatek 70 %.
  • Při obsazení pokoje pouze jednou osobou poskytujeme ze základní ceny za pokoj singl slevu, více info na recepci 722 927 927.
  • Nabídku cenově zvýhodněných pobytů najdete na hlavní liště webu. Věrným hostům a smluvním partnerům poskytujeme slevy.
  • Při objednávce ubytování nebo pobytů bude fakturována záloha.
  • Z provozních důvodů nelze termín ubytování rezervovat do soboty nebo od soboty. Po dohodě s recepcí je toto možné pouze za příplatek a změně podmínek pro check-in.

Pokoje VIP v prvním patře vily s posezením na balkoně jsou retro stylově zařízeny z období tzv. vládní vily. V apartmá je jedno sociální zařízení pro obě ložnice, ve větším pokoji s přístupem na krytý balkon jsou manželské postele, v menším pokoji jsou postele za sebou (Twin).

Pokoje classic jsou zařízeny moderně a nachází se ve druhém patře vily respektive v integrované depandance vily z 80-let (samostatný vchod a nejméně schodů).

Všechny pokoje jsou vč. sociálního zařízení. V celém objektu je k dispozici Wi-Fi internet. Ve vile je zákaz kouření a není výtah.

Hotel si vyhrazuje z provozních důvodů právo záměny rezervovaných pokojů stejné kategorie a v rámci pobytů záměny služeb stejné kategorie.

Nástup na ubytování všední dny v době 15:00 - 17:00 hod., v neděli a ve svátek do 16:00 hod., poté je vila uzamčena. Na vlastní žádost mohou být hosté ubytováni následující den v době 8:00 - 11:00 hod. Příjezd mimo uvedenou dobu je možný jen po předchozí dohodě, večeře se podávají do 18:00 hod. Parkování v den příjezdu od 11:00, v den odjezdu do 10:00 hodin.

Pokud host nenastoupí na pobyt dle potvrzené rezervace ve sjednaný den a době nástupu, zaniká nárok na ubytování a služby v plném rozsahu bez náhrady a hotel si vyhrazuje právo pokoj obsadit jinými hosty.

A) Zrušení závazné objednávky respektive dárkového poukazu bez termínu je možné bez uplatnění stornopoplatků nejpozději 14 dní od zaplacení.

B) Při zrušení závazné objednávky bez termínu po 14 dnech od zaplacení bude proti stornu účtován jednorázový poplatek ve výši 500 Kč.

C) Změna závazné rezervace s termínem je bez uplatnění stornopoplatků možná nejpozději do 14 dní před nástupem na pobyt. Sjednání náhradního termínu je možné bez poplatku po předchozí dohodě s recepcí. V případě žádosti o vrácení uhrazené ceny bez sjednání náhradního termínu bude proti stornu účtován jednorázový poplatek ve výši 500 Kč.

D) Při změně závazné rezervace s termínem méně než 14 dní před nástupem na pobyt budou účtovány stornopoplatky podle počtu dnů dle následující tabulky a změna náhradního termínu bude platná až po úhradě stornopoplatků.

E) Při zrušení závazné rezervace s termínem méně než 14 dní před nástupem na pobyt a bez sjednání náhradního termínu budou účtovány stornopoplatky ve výši 90 % ceny pobytu.

K rezervovaným pobytům doporučujeme sjednat pojištění Storno plus u Evropské pojišťovny !


14 – 8 dnů 50 %
7 – 4 dny 70 %
3 – 1 den 90 %